O nas Oferta Cennik Galeria Technologie Pakiety Kontakt
Kosmetyka pielęgnacyjna
Kosmetyka twarzy
Pielęgnacja ciała
Pielęgnacja rąk
Pielęgnacja stóp
Kosmetyka mężczyzn
Kosmetyka lecznicza
Liposukcja ultradźwiękowa
Zamykanie naczynek
Zabiegi przeciwtrądzikowe
Usuwanie blizn i rozstępów
Usuwanie przebarwień
Makijaż permanentny
Kosmetyka estetyczna
Mezoterapia
Depilacja IPL
Fotoodmładzanie
Mikrodermabrazja
Fale radiowe
 
Oderta

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny (trwały)

Celem makijażu permanentnego jest w sposób naturalny podkreślić piękno. Makijaż permanentny zyskał popularność pod koniec lat osiemdziesiątych i znajduje zastosowanie jako zabieg upiększający i korygujący defekty lub niedoskonałości twarzy oraz konsekwencje przebytych zabiegów chirurgicznych czy chorób skóry a także likwidacji blizn. Jest to zabieg upiększający twarz i ułatwiający codzienny make up. Zabieg makijażu trwałego pomaga skorygować kształt brwi (słabe lub nieregularne), ust (zaznaczenie konturu lub wzmocnienie czerwieni warg) oraz podkreślić wyraz oczu ("kreski" na dolnej i/lub górnej powiece).

Makijaż permanentny jest luksusem dla każdego, a w szczególności dla osób, które:

  • mają mało czasu na makijaż, zapracowanych,
  • rano i wieczorem wyglądają blado, mało wyraziście,
  • nie stosują na co dzień makijażu (również sportowców), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo,
  • noszą okulary i szkła kontaktowe, przez co mają problemy z wykonaniem makijażu,
  • starszych, mających problemy ze wzrokiem,
  • są uczulone na kosmetyki kolorowe,
  • mają rzadkie brwi, małe oczy, blade, wąskie lub o nieregularnym kształcie usta,
  • które chciałyby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody,
  • pozbawionych brwi i rzęs np. po chemioterapii.

Nawet bez makijażu twarz wygląda korzystnie. Makijaż permanentny zyskuje coraz szerszą rzeszę zwolenniczek. Polega na wprowadzaniu barwnika płytko w naskórek, za pomocą specjalnego urządzenia i końcówki z cienką igłą. Barwniki w szerokiej gamie kolorystycznej charakteryzują się trwałością barwy, są bezpieczne, nietoksyczne, nie powodują podrażnień skóry czy alergii.

Makijaż permanentny utrzymuje się około 5 lat. Trwałość makijażu uzależniona jest od typu skóry. W zakresie brwi makijaż permanentny oferuje: uzyskanie trwałego koloru brwi, będącego tłem dla istniejących włosków, korektę kształtu i wielkości łuku brwiowego, uzupełnienie brakujących włosków lub całkowitą rekonstrukcję brwi po zabiegach chemioterapii.

Linia zarysu brwi jest indywidualnie dobierana do owalu i kształtu twarzy. W przypadku makijażu permanentnego oczu wykonywana jest kreska na górnej i dolnej powiece. Dzięki temu zabiegowi możemy uzyskać: optyczne podkreślenie oczu, wprowadzeniu koloru kreski i wzmocnienie oprawy oka. Usta zyskują intensywniejszy od naturalnego kolor, wzmocniony lub zmieniony kontur oraz efekt optycznego powiększenia i wypełnienia.

Makijaż jest zabiegiem bezpiecznym i wykonywanym w znieczuleniu miejscowym (w przypadku oczu stosowana jest maść znieczulająca, w przypadku ust wykonywane jest znieczulenie stomatologiczne), co stanowi o komforcie tego zabiegu. Makijaż permanentny tuszuje niedoskonałości i podkreśla zalety urody.

Makijaż permanentny podkreśla walory i tuszuje mankamenty urody. Makijaż permanentny służy podkreśleniu naturalnej urody twarzy.Uwielbiany jest przez starsze panie mające z wiekiem coraz większe trudności z wykonaniem codziennego makijażu. Polecamy dla wszystkich osób ceniących sobie luksus, wygodę i naturalną urodę.

 

STUDIO KOSMETYCZNE ROMA
76 - 150 Darłowo, Zakrzewo 10 | tel. 519 643 057 | kom. 502 257 480