O nas Oferta Cennik Galeria Technologie Pakiety Kontakt
O nas

Witamy

Serdecznie witamy na stronach internetowych
Studia Kosmetycznego Roma

Miło nam, że również i Ty szanujesz swoje ciało tak samo jak duszę. A jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie...

JAKOŚĆ, NOWOCZESNOŚĆ, KAMERALNOŚĆ

Nasze studio działa od roku 2003. Zostało stworzone przeze mnie
z zamiłowania do kosmetyków, kosmetyki i pielęgnacji ciała. Tworzenie studia
i praca w nim stała się moją życiową pasją. Leczę, upiększam, diagnozuję, stosuje profilaktykę - zatrzymuję czas. Wszystkie moje zabiegi poparte są wiedzą nabytą w szkole kosmetycznej jak i na niezliczonych kursach doskonalących techniki kosmetologii. W pracy mojej liczy się jakość, a nie ilość. Dlatego dla każdego klienta oferuję dowolne godziny zabiegów, każdemu poświęcam tyle czasu, aby moje zabiegi były najwyższej jakości. Moje zamiłowanie do kosmetyki poparte jest jednym z najnowocześniej wyposażonych gabinetów w regionie. Używam najwyższej jakości kosmetyków, dzięki współpracy z firmą Guinot.

Guinot

Atutem naszego zakładu jest wszechobecna domowa atmosfera. Na porządku dziennym są "babskie" rozmowy przy kawie lub lampce wina. Nie zapominamy oczywiście o panach. Oczekuje na nich szeroka gama zabiegów kosmetycznych - nie obce są nam również rozmowy o samochodach.

Dzięki temu, że nasze gabinety mieszczą się w gospodarstwie turystycznym, możemy zaoferować Gościom zabiegi (pakiety) połączone z wypoczynkiem (noclegiem ), wspólne grillowanie, smażenie ryb. Usytuowanie w okolicach Darłowa sprawia, że częstymi goścmi w naszych progach są mieszkańcy Słupska, Koszalina i Sławna, ceniący sobie wysoką jakość usług i przyjazną atmosferę agroturystyczną.

Spróbuj!  Sprawdź!   Oceń!

Umów się telefonicznie - tel. 519 643 057 lub 502 257 480

Nasz adres:

Studio kosmetyczne Roma

Roma Krzaczkowska

76 - 150 Darłowo, Zakrzewo 10

tel. 519 643 057 kom. 502 257 480

 

STUDIO KOSMETYCZNE ROMA
76 - 150 Darłowo, Zakrzewo 10 | tel. 519 643 057 | kom. 502 257 480